Επίσκεψη στα γραφεία της ΠΑΣΟΝΟΠ του ευρωβουλευτή και υποψήφιου βουλευτή με τη ΝΔ Στέλιου Κυμπουρόπουλου
![](https://www.pasonop.gr/sites/default/files/styles/full_post/public/blog_images/pasonop-episkepsi-kympouropoulou.jpg?itok=hCYRL5YQ)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγες ημέρες στα γραφεία της ΠΑΣΟΝΟΠ επίσκεψη του ευρωβουλευτή και υποψήφιου βουλευτή με τη ΝΔ Στέλιου Κυμπουρόπουλου. Ο Πρόεδρος της Ομοσπονδίας, κος Γεώργιος Τσόλας έθεσε τα τρέχοντα αλλά και τα διαχρονικά προβλήματα του Κλάδου και η συζήτηση εξελίχθηκε σε ένα φιλικό και υποστηρικτικό κλίμα, καθότι ο κ.